Produkter lignende Køleventilator 3A0959455F OEM nummer
OE 3A0959455F: HVAD ER PRISERNE?
Hvilket mærke er bedst til produkter med OE-nummeret 3A0 959 455 F?
De bedste OEM-mærkevareproducenter til 3A0 959 455 F er: VW
OE-nummer 3A0959455F: liste over bilproducenter
VW, VAG
Alternativer til OE 3A0959455F:
3A0959455F, 3A0 959 455 F
4 Vare(r)
VEMO Køleventilator V15-01-1805
Bedøm venligst produktet
EAN: 4046001119002
Varenummer: V15-01-1805
- Varenummer: V15-01-1805
- Mærket: VEMO
- EAN nummer: 4046001119002
- Reference nummer OEM: 3A0959455F
Vis OEM numre
FRIGAIR Køleventilator 0510.2013 D1: 340 mm, 12V, 300W
Bedøm venligst produktet
EAN: 4014305102013
Varenummer: 0510.2013
- Nominel ydelse [W]: 300
- Diameter 1 [mm]: 340
- Spænding [V]: 12
- Diameter 2 [mm]: 300
- Varenummer: 0510.2013
- Mærket: FRIGAIR
- EAN nummer: 4014305102013
- Stand: Helt ny
Vis OEM numre
VDO Køleventilator 5WK05380-V Ø: 345 mm, 12V
Varenummer: 5WK05380-V
- Diameter: 345
- Spænding [V]: 12
- Opvarmning / køling: inkl. ventilatorhjul
- Elforbrug [W]: 80, 250, 450
- Varenummer: 5WK05380-V
- Mærket: VDO
- Stand: Helt ny
FRIGAIR Køleventilator 0510.2022 Ø: 345 mm, 12V, 450W
- Nominel ydelse [W]: 450
- Diameter: 345
- Mærket: FRIGAIR
Du kan også være interesseret i
NRF Køleventilator 47877
D1: 390 mm, 12V, 312W, oval, uden kølerventilatorramme (karm)
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
MAHLE Køleventilator CFF 137 000S
Ø: 421 mm, 12V, 390W, elektrisk, med kølerventilatorramme (karm)
Varenummer: CFF 137 000S
NISSENS Køleventilator 85946
Ø: 475 mm, 12V, med kølerventilatorramme (karm), uden modstand, med modstand, uden kontroldel
VALEO Køleventilator 696344
med holder
VALEO Køleventilator 696882
med holder
NRF Køleventilator 47391
D1: 277 mm, 12V, 150/100W, uden kølerventilatorramme (karm)
D1: 390 mm, 12V, 150W, med kølerventilatorramme (karm)
FEBI BILSTEIN Køleventilator 06989
Ø: 280 mm, 60, 100W, elektrisk
D1: 260 mm, 12V, 150W, med holderamme
D1: 360 mm, 12V, 330/330W, med kølerventilatorramme (karm), med kontroldel
D1: 340 mm, 12V, 120W, uden kølerventilatorramme (karm)
ABAKUS Køleventilator 003-014-0009
Ø: 295 mm, uden kølerventilatorramme (karm), med elektronisk motor
D1: 280 mm, 12V, 150/100W, uden kølerventilatorramme (karm)
12V, uden kølerventilatorramme (karm)
12V, 300W, med kølerventilatorramme (karm)