Produkter lignende Trækaksel 495012D513 OEM nummer
OE 495012D513: HVAD ER PRISERNE?
Hvilket mærke er bedst til produkter med OE-nummeret 49501 2D513?
De bedste OEM-mærkevareproducenter til 49501 2D513 er: HYUNDAI
OE-nummer 495012D513: liste over bilproducenter
HYUNDAI
Alternativer til OE 495012D513:
495012D513, 49501 2D513
4 Vare(r)
HART Trækaksel 466 966 652mm
Bedøm venligst produktet
EAN: 6933688909461
Varenummer: 466 966
- Længde [mm]: 652
- Udvendig fortanding hjulside: 25
- Udv.fortanding differentialside: 25
- Tandantal ABS-ring: 44
- Pakring-Ø [mm]: 50
- Varenummer: 466 966
- Mærket: HART
- EAN nummer: 6933688909461
- Stand: Helt ny
- Reference nummer OEM: 495012D513
Vis OEM numre
GSP Trækaksel 224203 652mm, automatgear
Bedøm venligst produktet
EAN: 2237392879130
- gearkassetype, (man. / aut.): automatgear
- Længde [mm]: 652
- Tandantal ABS-ring: 44
- Pakring-Ø [mm]: 50
- Mærket: GSP
- EAN nummer: 2237392879130
- Stand: Helt ny
Vis OEM numre
Frankberg Trækaksel 5481FB0010593 venstre foraksel, 650.5mm, automatgear
Varenummer: 5481FB0010593
- Monteringsside: venstre foraksel
- Længde [mm]: 650.5
- Gevindmål: M22x1.5
- Varenummer: 5481FB0010593
- Mærket: Frankberg
Frankberg Trækaksel 5481FB0068034 Foraksel begge sider, 940, 650.5mm, Manuelt/automatisk gear
- Monteringsside: Foraksel begge sider
- gearkassetype, (man. / aut.): Manuelt / automatisk gear
- Længde [mm]: 940, 650.5
- Gevindmål: M22x1.5
- Mærket: Frankberg
Du kan også være interesseret i
GSP Trækaksel 261190
137mm, 5-trins manuel gearkasse, automatisk betjent
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
SKF Trækaksel VKJC 1038
695mm
Varenummer: VKJC 1038
SKF Trækaksel VKJC 4941
524,4, 41,8, 54,1mm
Varenummer: VKJC 4941
GSP Trækaksel 201697
484mm
546mm, 5MT/6MT/Sequential A
557,5mm
venstre foraksel, højre foraksel, 495mm, uden leje, med skruer, med møtrik
venstre foraksel, højre foraksel, 464mm, uden leje, med skruer, med møtrik
572mm
983, 508mm, med leje
145mm
479,5mm, Tripodesamling
561mm
A1, 637mm
højre foraksel, 946, 369mm, med leje, med møtrik
144mm