Mini r56 ABS sensor
ABS sensor : MINI Hatchback (R56) Søg efter motorvarianter
Kan du ikke finde din bil i kataloget?
ABS føler Mini r56
Bedst sælgende: ABS sensor Mini r56 til en god pris
412W0728 RIDEX ABS Sensor
Foraksel begge sider, aktiv sensor, 795mm, Blå
Varenummer: 412W0728
127,08 kr.
Pris pr. stk |
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
412W0911 RIDEX ABS Sensor
Bagaksel på begge sider, med kabel, Hall-princip, 918,2mm
Varenummer: 412W0911
164,78 kr.
Pris pr. stk |
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
0 265 007 807 BOSCH DF 11 ABS Sensor
med kabel, Hall-princip, 751mm
Varenummer: 0 265 007 807
189,28 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
560020A ERA ABS Sensor
venstre foraksel, højre foraksel, Hall-princip, 2-polet, 745mm, 40mm
Varenummer: 560020A
863,28 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
P201093 PREXAparts ABS Sensor
bagaksel
Varenummer: P201093
233,68 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
46593 FEBI BILSTEIN ABS Sensor
venstre foraksel, højre foraksel, 675mm
Varenummer: 46593
212,68 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
31200 A.B.S. ABS Sensor
aktiv sensor, 670mm, 790mm, 41mm, Blå
Varenummer: 31200
265,88 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
GBS139 TRW ABS Sensor
aktiv sensor, 965mm
Varenummer: GBS139
479,68 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
1060692 KAMOKA 61072 ABS Sensor
venstre foraksel, højre foraksel, 575mm
Varenummer: 1060692
168,28 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
ASB150.33 SNR ABS Sensor
557mm
Varenummer: ASB150.33
305,78 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
AF10531 Alfa e-Parts ABS Sensor
foran til venstre, med sensor, med termostat, plastik
Varenummer: AF10531
368,98 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
24.0710-2048.3 ATE 360569 ABS Sensor
575, 134mm
Varenummer: 24.0710-2048.3
290,88 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
V20-72-5215 VEMO 1049042 ABS Sensor
bagaksel, Original VEMO Quality, til køretøjer med ABS, 2-polet, 915mm, 1000mm, 12V
Varenummer: V20-72-5215
328,08 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
V20-72-5213 VEMO 1052067 ABS Sensor
foraksel, Original VEMO Quality, til køretøjer med ABS, aktiv sensor, 2-polet, 800mm, 12V
Varenummer: V20-72-5213
230,38 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
6PU 012 806-091 HELLA ABS Sensor
bagaksel, 2-polet, 850mm, 12V
Varenummer: 6PU 012 806-091
279,78 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
31208 A.B.S. ABS Sensor
aktiv sensor, 845mm, 955mm, 31mm, Blå
Varenummer: 31208
265,88 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
ADB117102 BLUE PRINT ABS Sensor
Bagaksel venstre, Bagaksel højre, 850mm